Ankara, İstanbul, Şanlıurfa
+90 312 438 5919
fonet@fonetyazilim.com

FONET RS Özellikleri

Hasta kayıtları ve randevular; hastanede bulunan kayıt birimleri, Akıllı kart sistemleri, Çağrı merkezi sistemi, internet, SMS ve Kiosk alternatifleri ile hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Kayıt ve randevu modülleri, kolay kullanımlı ve hekim seçme hakkı ilkelerine uygun olarak kullanıcı dostu ekranlar olarak tasarlanmıştır.

Akıllı Hasta Kartı Sistemlerimiz, içerisine bilgi yazılabilen yaklaşımlı “mifare” rfid kartlarla çalışmakta, hasta kartını kioks ya da gideceği ilgili birimin okuyucusuna gösterdiği anda yapmak istediği işlemi otomatik olarak yerine getirebilmektedir. Poliklinik muayene kaydı için, sadece ilgili polikliniğin okuyucusuna kartını okutması yeterli olabilmekte ya da kioks üzerinden işlem yapacaksa kartını kioksa gösterdiği anda kendi kaydı açılarak istediği işlemi yerine kolaylıkla yerine getirebilmektedir.

Kayıt modüllerinin tamamı bilgi bütünlüğünü ve doğruluğunu sağlayacak iş kuralları ve online servisler (KPS, E-Nabız, Medula vb.) ile güçlendirilmiştir. Böylece, Faturalama, Medula, E-Nabız, Karar Destek Sistemleri gibi süreçlerde kullanılacak doğru ve nitelikli bilginin elde edilmesi sağlanmaktadır.

FONET Randevu Sistemleri

Akıllı Kart Sistemleri
Çağrı Merkezi Sistemleri
İnternet
SMS
Kiosk
Mobil Cihazlar