Ankara, İstanbul, Şanlıurfa
+90 312 438 5919
fonet@fonetyazilim.com

İK POLİTİKAMIZ

FONET Bilgi Teknolojileri İnsan Kaynakları, yenilenen, gelişen, büyüyen yapımız içerisinde, doğru insan kaynağının, doğru yerde, doğru zamanda, doğru pozisyon ve sorumluluklar çerçevesinde, uygun eğitim programları ile değerlendirilmesi konusunda çalışır.

FONET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ’nde seçme ve yerleştirme süreci; vizyonumuz, misyonumuz, hedef ve kurum kültürümüze uygun temel özelliklerle, pozisyona ait özelliklere göre seçilmiş en uygun adayları FONET Bilgi Teknolojileri Ailesine dahil etmektir. FONET Bilgi Teknolojileri’da kariyer hedefleyen çalışanlar başvurularını ik@fonetyazilim.com adresinden, ilan verilen kariyer siteleri, yüz yüze mülakat, şirket çalışanları ya da iş ortaklarımızın önerileri gibi farklı kaynaklardan yapılabilmektedir.

Tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanına kaydedilmekte ve titizlikle incelenmektedir. Başvuru anında açık bir kadro olmasa da, yapılan tüm başvurular rutin olarak gözden geçirilir gerekli durumlarda mülakatlara davet edilir, ihtiyaç olduğunda adayların başvuruları tekrar incelemeye alınır. Seçme ve yerleştirme sürecinde İnsan Kaynakları veritabanında yapılan aramalar sonucu adayların her pozisyon için ihtiyaç duyulan aday profiline uygunlukları, gerekli özelliklere sahip olup olmadıkları tespit edilmektedir.